אז האם אפשר ללכת ערומים בישראל? בהחלט!בואו לשמוע את הסודות מבפנים על התופעה המסקרנת “שמתפשטת” בארץ בשנים האחרונות.

מהו עירום חברתי בכלל? מה קורה היום בארץ?
נטוריזם, נודיזם או עירום חברתי מה זה אומר בכלל?
מי האנשים האלו שמבלים באירועי עירום? כמה זה נפוץ?
מתי זה בכלל הגיע לארץ?
והשאלה הגדולה ביותר בעצם, למה?


ההרצאה כוללת פרטים מעניינים על המקור של התנועה הנטוריסטית בעולם ומדוע בכלל החלה ותוביל גם להתחלתה וההתפתחות של הקהילה הנטוריסטית בישראל כולל הפסטיבלים העמותות והמיצג של ספנסר טוניק. ועוד הרבה פרטים על קהילה שמחה ומשוחררת אך עדיין נוטה להתחבא בארון הבגדים בחברה די שמרנית.

ההרצאה תכלול גם שיחה בשיתוף הקהל על היחס שלנו לגוף ולעירום שלנו,על ההפרדה בין עירום למיניות באירועים נטוריסטים. ולשאלות על הדרך שבה כל אחת ואחד יכולים להתחבר לעירום שלהם בין אם ברמה הפרטית או במסגרת האירועים החברתיים המתקיימים בארץ. ואף אספר על ההתארגנויות והאירועים שמתרחשים כעת בישראל וכיצד מצטרפים.
ההרצאה מציעה גם השראה מתוך הסיפור האישי שלי והתהליך שאני עברתי מאז ההתנסות הראשונה שלי.

ההרצאה הקרובה תתקיים בפרדס חנה ביום רביעי ה 22.3.17 כל הפרטים באירוע: https://www.facebook.com/events/179673139188862/

קצת עלי:
זיגי שחר, יו”ר עמותת “פשטות – תנועה לעירום חברתי” תנועה שיזמתי לפני יותר מ 3 שנים על מנת לקדם את הפתיחות לנושא העירום החברתי בישראל ולהסביר את התועלות האישיות שבהתנסות כזאת, ולשנות את היחס הסגור והמפוחד שנהוג בארץ לגבי הנושא. מאז שהתחלנו את הפעילות בתנועת פשטות הגענו לחשיפה ברשתות החברתיות של אלפי חברות וחברים וקיבלנו הרבה חשיפה תקשורתית חיובית באמצעי המדיה השונים ברובם היו אלו ראיונות איתי ועם חברי לצוות ניהול התנועה, שיצרו עניין ותגובות רבות שרובן היו סקרניות למדי. פרט לכך ערכנו בשנים האחרונות אירועים מיוחדים ופורצי דרך כמו ערב קריאה בעירום, פאב, הצגת תיאטרון לקהל עירום, “אולימפיאדה” עירומה ואפילו טקס תשליך אלטרנטיבי, כמובן במקביל לאירועי בריכה, ספא ועוד..


[contact-form-7 id=”339″ title=”טופס יצירת קשר 1″]