מחלה קשה היא גזירה משמיים או מסר מעורר מהיקום?
מה הסיפור מאחורי המונח “בריאות”?
מה הקשר בין מידת האושר שלנו לבין בריאות פיזיולוגית?
כיצד מביאים בריאות לחיינו?
מה תפקידנו בתהליך יצירת בריאות בחיינו?
ו… איך עושים זאת?
בשאלות האלה ובאחרות, נתבונן, נחקור ונלמד.

מפגש מיוחד ומעורר השראה כחלק מסדרה של מפגשים עם מרצים שאורח חייהם והתהליכים שעברו יכולים לעורר בכולנו תהליכי שינוי חיוביים בדרך האישית שלנו. במפגש הנוכחי, יספר לנו מריוס בויום את סיפור התמודדותו עם הסרטן, על הדרך שעבר ובעיקר על התובנות אותן רכש בדרך. בנוסף הוא גם ידגים כלים פרקטיים ליישום. בהרצאה נשמע גם על פרוייקט ריפוי מיוחד שמריוס התחיל וסוחף אחריו בהתלהבות אנשים רבים.
המפגש מיועד לכולם, ללא הבדל דת, גזע, מין, ניסיון, מחלה, מוצא, מקור, העדפה, דעה ולכל מי שרוצה ללמוד ולהתפתח כי לא כדאי להמתין לחולי בשביל להבריא את חיינו.

המפגש יתקיים ביום רביעי ה 8.3 בשעה 19:30.
לרגל פתיחת הסטודיו החלטנו לאפשר הפעם השתתפות ללא עלות לנרשמים מראש בטופס >>>>>>

על מריוס:
ההיכרות שלי עם מריוס התחילה לפני כ 3 שנים והרבה לפני שהיכרתי את סיפור המחלה שלו התלהבתי ממנו במיוחד, מדובר באדם שפשוט קל מאד לאהוב, אדם חם וחיובי שמעניק מעצמו בלב פתוח ומקרין אור על כל הסביבה שלו. העיניים הנוצצות, החיוך המקסים וקלילות התנועה שלו פשוט מקרינים אנרגיה מרשימה, אחת הפגישות המיוחדות שלנו היתה במהלך “הליכת מלאכים” שבה מריוס שילח אותי אל חוויה מדהימה שהועצמה בזכות הדיוק והנתינה הגדולה שהוא העניק לי לדרך. על ההתמודדות שלו עם המחלה שמעתי לראשונה מחברים משותפים שהיו בהרצאות שלו וסיפרו לי שזו הרצאה מאד מיוחדת שאסור להחמיץ, כעת לאחר הפוגה ארוכה הוא החליט לחזור ולהעניק לקהל מהנסיון והתובנות שעבדו עבורו, וכאשר הצעתי לו לבוא אלינו לסטודיו לפתוח את סדרת ה”מפגשים מעוררי השראה” הוא ענה לי שיבוא בכייף ובאהבה ואני משוכנע שכך ירגישו גם המשתתפים במפגש. (זיגי)

אתם מוזמנים לצפות בסרטון דוקומנטרי קצר על ההתמודדות של מריוס עם המחלה:

[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]

מריוס מספר:

“חליתי בסרטן שחזר שוב ושוב. בתהליך שעברתי, נוכחתי לדעת שבן אדם הוא לא רק עור, עצמות, דם, איברים… בן אדם הוא גם מחשבות, רגשות, שאיפות, פחדים… הכל קשור זה בזה.
את מערכות הגוף ניתן לאמן לחפש ריפוי במקומות “חולים” דרך אימון התודעה להבראת ה”מציאות שלי”.
ל”הבראת” מערכת יחסים “חולה” מול אמא שלי, השפעה ישירה על הריפוי שלי מסרטן. כמו גם ל”הבראת” היחס שלי כלפי “קריירה”, ל”הבראת” הזוגיות שלי, ל”הבראת” התזונה בחיי…
כל עוד אנחנו נשארים בעולם ה”צדק”, בו תמיד מישהו צודק ומישהו אשם, המאבקים נשארים והמציאות נותרת דרמטית, לעיתים טראגית. הגוף מגיב בהתאם עם לחצים בחזה, גוש בגרון, מועקה בנשימה, כאבי בטן וכו’.
כאשר אנו פונים לדרך של פתרון סכסוכים כמטרת על, אנו משכינים שלום. בתוכי ועם סביבתי.. ואז לאט לאט, המציאות הופכת למציאות קומית, קלילה, אנרגטית, מהנה. כמו קסם. והגוף… הנשימה גדלה, חיוך, רוגע, שלווה, נינוחות, נעימות.
אז החלטתי לפתח גישה שתעזור לרופאים לרפא אותנו או שתעזור לנו לרפא את עצמנו. תלוי איך מסתכלים על זה.
In-Tuition מראה לנו את דרך המלך הפרטית שלנו ומלמדת אותנו ללכת בה. היא מלמדת איך ליצור מציאות מאושרת ממה שיש. בפשטות, בקלות ומתוך הנאה.