מוזמנים למפגש מרתק ומעורר השראה שילמד אתכם להפוך משבר להזדמנות חדשה.
כולנו מחפשים את האושר שלנו אך הדרך רצופה בקשייים ואכזבות, אנחנו רוצים להיות שמחים וחיוניים אבל לא מצליחים לשמר את זה לזמן ארוך, לא משנה כמה נתאמץ להישאר בשיא שלנו תמיד יהיו לנו גם נפילות.

אובדן, פרידות, פיטורים ומשברים שונים מלווים אותנו כל החיים וגם כשברור לנו שזה רק משהו זמני לא קל לנו להתאושש מהם, ולפעמים זה לוקח לנו מלא זמן, מה עושים? החיים בזבל? האם לא נוכל להיות מאושרים?
עכשיו טוב מזמינים אתכם למפגש מעורר השראה עם רפיק ידידיה איש התקשורת המקסים שהתגלגל במסעו להיות איש רוח, מורה למדיטציה וטנטרה, קואצ’ר ויזם רוחני מהבולטים בארץ, מדריך טיולים להודו ועוד…
בואו לשמוע מרפיק תובנות מכ 20 שנה של תהליך מודעות ועבודה רוחנית, על הדרך לקבל את החיים כפי שהם גם כשהכל נראה שחור ולגייס כוחות להזדמנות הבאה. וללמוד מנסיון של יזם שידע ליצור מיזמים שסחפו והביאו ריפוי להרבה אנשים וכל זאת למרות הקשיים האישיים והאתגרים שחווה בדרך.

המפגש יכלול סיפורים אישיים, תהליכים ותובנות מתוך ספרו האוטוביוגרפי “מאושר בחלקו” ויכלול גם שיחה פתוחה על תהליך המודעות שיעזור לנו לקצר את הדרך לאישור המציאות שלנו להיות מאושרים בחלקנו.
המפגש מיועד לכולם, כל אלו שרוצים ללמוד ולהתפתח ולחיות חיים שלמים יותר, שמרגישים שמגיע להם יותר סיפוק מהחיים שלהם.

המפגש יתקיים ביום חמישי ה 18.5 בשעה 21:00.
כרטיסים ב 75 ש”ח (הנחה לעוקבים שלנו בפייסבוק למשלמים מראש באשראי)
ההרשמה בטופס המצורף >>>>>>

*המרחב אינטימי ולכן מספר המשתתפים במפגש מוגבל מהרו להירשם!*

אתם מוזמנים לצפות בסרטון קצר של רפיק על ספרו “מאושר בחלקו”


על רפיק ידידיה (במילותיו מתוך האתר שלו )

נולדתי כ”תמיר קמחי”, שהיה ילד פלא שבגיל 21 כבר הגיש תוכנית בערוץ הראשון. אני מדבר עליו בגוף שני כי חלק מתהליך ההגשמה שלי היה לזהות שהמותג “תמירקמחי” שואב ממני יותר כוח מאשר נותן. נכון, היה כסף, היתה תהילה וחנפנות של מפיקים, אבל הנשמה הרגישה פיספוס.
כולנו הרי חשים שיש בחיים האלה יותר… הרי אמור להיות יותר אהבה, יותר שמחה ויותר שקט, לא?
אז למה זה לא מתגשם?

כדי לקבל תשובות לשאלות רוחניות שהתחילו להתעורר בי נסעתי בשנת 1994 לחצרו של המורה אושו בהודו, שם החלפתי שם ויצרתי את עצמי החדש – לא במאי ומגיש טלויזיה אלא איש רוח, מורה למדיטציה.

מאז שחזרתי בשנת 99, אני מלמד מדיטציה, טנטרה, והגשמה עצמית.

היום אני מרגיש ש”זה זה זה”. שהחיים שלי טובים לי. אני מסופק. לא רוצה את מה שאין לי.
אבל עד גיל 40 חייתי בחוסר שקט. התחושה היתה – גם בשיא ההצלחה הטלוויזיונית – שהחיים קורים במקום אחר.
נכון, אני עדיין בדרך, אינני מואר קוסמי, אני אדם רגיל שמשלם מיסים למדינה, מקריא סיפורים לבנות לפני השינה, יושב עם החבר’ה לבירות בשישי, אבל משהו בי כבר הגיע. אני מאשר את המקום שלי, שמח שהעזתי לעזוב הכל כדי להוולד מחדש.

[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]

[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]