• האם אפשר להביע עמדות שונות ומנוגדות במשפחה ולהישאר מחויכים?
• מהי הדרך הנכונה להעלות לילדינו את הביטחון העצמי ולגרום להם להאמין בעצמם?
• כיצד לפצח את הסוד שיכול לייצר תקשורת הרמונית עם בני הזוג ואפילו עם מתבגרים?
• האם אפשר לאמר בקול רם “מגיע לי” מול בני הזוג ואפילו מול הילדים ולהישאר בחיים?

שמת לב שיש לך שיש בבית כמה יהלומים? וכל יהלום גדול או קטן לעיתים צריך קצת ליטוש או תזכורת עד כמה הערך שלו ייחודי!
במפגש נדבר ונתרגל כלים מעשיים ומגוונים כיצד להפוך את התקשורת בבית עם בני הזוג או הילדים לטובה ואפקטיבית יותר. תקשורת מקדמת, מזמינה ופתוחה המאפשרת להעצים את הייחוד של כל בן משפחה ולהאיר אצלו את החזקות והעוצמות שבו.
ההורים שבינינו כבר יודעים שאחד הדברים שהכי משפיעים על הרגשתנו זו התקשורת שלנו עם הילדים שלנו, ועד כמה יש לכך השפעה על הערכה העצמית והחוסן הנפשי שלהם וכמה טוב זה יכול לעשות להם ולנו.
המפגש נבנה במיוחד לכבוד הערב הזה ויכיל תרגול, יישום ועוד הפתעות 🙂 נבדוק יחד כיצד להפוך את האתגרים בבית ממטרד וקושי – למתנה והזדמנות לגדילה משותפת
ונלמד גם איך להתחבר ליהלום הפנימי שבכל אחד מאיתנו כדי שיאיר את היהלומים של שאר בני המשפחה.

עכשיו טוב מזמינים אתכם להיטיב את הדרך שלכם גם בהורות ובתקשורת בין כל בני המשפחה. מפגש עם אחד מהאנשים הכי מעוררי השראה שיצא לנו להכיר, דודו הוא אדם שכל מפגש איתו זה למידה והתפתחות, הוא אדם עם לב גדול שנותן המון לסביבתו, הוא חד, מקצועי, אותנטי, מצחיק מאד ובעל נוכחות מרשימה שכובשת את כל מכריו. כל פגישה עם דודו ממלאה בעוצמה דיוק ותחושת מסוגלות.
המפגש מלווה בכלים רבים, הרבה הומור וקלילות ומיועד גם להורים וגם לכאלה שלא – הרוצים ליצור אוירה הרמונית ומעצימה בבית ולהיטיב את חיי המשפחה.

המפגש יתקיים ביום רביעי ה 7.3.18 בשעה 20:30.בסטודיו בגבעת עדה
כרטיסים מוזלים ב 70 ש”ח ל 10 הרוכשים הראשונים.
ההרשמה בטופס המצורף >>>>>>

*המרחב אינטימי ולכן מספר המשתתפים במפגש מוגבל מהרו להירשם!*

אתם מוזמנים לצפות בסרטון קצר על דודו וההרצאות שלו


על המרצה
דודו שמאי, יליד 1974, נשוי באושר לעליזה ואבא לליאור ואיתמר התאומים.
יותר מעשור הוא עוסק באימון, טיפול ובהכוונה לאנשים ובחר לנתב את מסלול חייו לאור תובנות שקיבל מתוך ניסיון חיים עשיר של מי שנולד כנמוך קומה בחברה שלא תמיד מקבלת את האחר והשונה.
דודו למד אימון אישי ו NLP בבי”ס “גומא לאימון וגישור”, הוא בעל תואר ראשון B.A. משולב במדעי ההתנהגות +כלכלה וניהול מ”אוניברסיטת בן גוריון” ובעל ידע נרחב בלימודי רפואה משלימה. כיום בזכות הידע המקצועי והאישי הרב שרכש הוא מרצה על נושאים מגוונים שבראשם הדרכים והכלים לקבלה עצמית, קבלת האחר והשונה בחברה, מציאת הייחוד שבתוכנו, פריצות דרך משמעותיות בחיים ועוד, כמו כן שיחק במספר תפקידים בסדרות שונות בטלוויזיה כמו “בנות הזהב”, “יום האם” ועוד.
דודו שבעבר חשיפה מול קבוצת אנשים זרים, הרתיעה אותו בגלל החוויות של דחייה ויחס משפיל מצד החברה, בחר בזכות צמתים משמעותיים בחייו למנף את השונות ודווקא בזכותה לייצר שינוי בחייהם של אנשים רבים.
ההרצאות של דודו נערכו עד היום בארגונים גדולים, ימי עיון, עמותות, בתי-ספר, בפני אנשי חינוך בחוגי בית ועוד.

[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]


[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]