האם יש גבול ליכולת שלנו למקסם את התוצאות שלנו? כיצד ניתן להתגבר על פחדים ולפרוץ גבולות? כיצד ניתן להתמודד עם מכשולים ולמנף אותם לאתגרים מדרבנים? מה זה אומר להפוך את השוני לייחוד? האם ניתן לעשות את הבלתי אפשרי? וכיצד כל זה קשור למקסום יכולות חברתיות ומקצועיות?
אם תשאלו את דודו שמאי, הוא יענה לכם חד משמעית שכן וגם יסביר לכם כיצד. לא רק כי הוא למד על זה ושמע על זה. אלא כיוון שכנמוך קומה או חווה על בשרו את כל מה שהוא יספר לכם בהרצאתו המאלפת והמבוקשת “לכוון גבוה”.

סיפורו של דודו מתחיל בגיל ארבעה ימים שאז בישרו הרופאים להוריו שתינוקם החמוד יהיה נמוך קומה, או במילים אחרות: “זה הקטן – קטן יהיה…”

כך מתחיל המסע של חייו, כילד “חריג” שמצביעים עליו ללא הפסקה, שהמגבלה הפיזית שלו מונעת ממנו להשתלב בחברה “כמו כולם”, דרך תרמיל גב מהלך בדרום אמריקה, שמלת ערב שהופכת למפח נפש, הקמת משפחה ועד לבחירתו להפוך את השוני לייחוד הגדול של חייו ולהוביל תהליכים אישיים וקבוצתיים להעצמה והתפתחות אישית.
ולחשוב שהכל השתנה אצלו בזכות מעטפה אחת קטנה…..
בהרצאה תקבלו תובנות שרכש במהלך הדרך, כלים יישומיים כיצד להתגבר על פחדים מעכבים, לעקוף “עצות” של אחרים ולחיות בבחירה אמיתית, לשבור מוסכמות, לפרוץ גבולות ולהגיע להישגים ולאושר שאתם ראויים להם.
זהירות! בהרצאה אתם עשויים לצחוק, להתרגש, למחות דמעה, לראות את החיים בפרופורציה, להתחבר ליופי ולייחוד שבכל אחד מאתנו ולהתחיל לצעוד לכיוון מה שהיה נראה כבלתי אפשרי.
המסע של חייו יכול להפוך למצפן של חייך!

עכשיו טוב מזמינים אתכם למפגש עם אחד האנשים הכי מעורר השראה שיצא לנו להכיר, דודו הוא אדם שכל מפגש איתו זה למידה והתפתחות, הוא אדם עם לב גדול שנותן המון לסביבתו, הוא חד, מקצועי, אותנטי, מצחיק מאד ובעל נוכחות מרשימה שכובשת את כל מכריו. כל פגישה עם דודו ממלאה בעוצמה דיוק ותחושת מסוגלות שיכולה לכוון גבוה.
המפגש מיועד לכולם, כל אלו שרוצים ללמוד ולהתפתח להכיר בטוב וללמוד איך גם הייחודיות של כל אחד ואחת מאיתנו היא המנוף האישי שלנו להיטיב את הדרך האישית שלנו.

המפגש יתקיים ביום רביעי ה 7.3.18 בשעה 20:30.בסטודיו בגבעת עדה
כרטיסים מוזלים ב 70 ש”ח ל 10 הרוכשים הראשונים.
ההרשמה בטופס המצורף >>>>>>

*המרחב אינטימי ולכן מספר המשתתפים במפגש מוגבל מהרו להירשם!*

אתם מוזמנים לצפות בסרטון קצר על דודו וההרצאות שלו


על המרצה
דודו שמאי, יליד 1974, נשוי באושר לעליזה ואבא לליאור ואיתמר התאומים.
יותר מעשור הוא עוסק באימון, טיפול ובהכוונה לאנשים ובחר לנתב את מסלול חייו לאור תובנות שקיבל מתוך ניסיון חיים עשיר של מי שנולד כנמוך קומה בחברה שלא תמיד מקבלת את האחר והשונה.
דודו למד אימון אישי ו NLP בבי”ס “גומא לאימון וגישור”, הוא בעל תואר ראשון B.A. משולב במדעי ההתנהגות +כלכלה וניהול מ”אוניברסיטת בן גוריון” ובעל ידע נרחב בלימודי רפואה משלימה. כיום בזכות הידע המקצועי והאישי הרב שרכש הוא מרצה על נושאים מגוונים שבראשם הדרכים והכלים לקבלה עצמית, קבלת האחר והשונה בחברה, מציאת הייחוד שבתוכנו, פריצות דרך משמעותיות בחיים ועוד, כמו כן שיחק במספר תפקידים בסדרות שונות בטלוויזיה כמו “בנות הזהב”, “יום האם” ועוד.
דודו שבעבר חשיפה מול קבוצת אנשים זרים, הרתיעה אותו בגלל החוויות של דחייה ויחס משפיל מצד החברה, בחר בזכות צמתים משמעותיים בחייו למנף את השונות ודווקא בזכותה לייצר שינוי בחייהם של אנשים רבים.
ההרצאות של דודו נערכו עד היום בארגונים גדולים, ימי עיון, עמותות, בתי-ספר, בפני אנשי חינוך בחוגי בית ועוד.

[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]


[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]