מה היה קורה אם הייתם מגלים שאתם חיים לנצח?
כיצד זה היה יכול להשפיע על מפלס החרדות? על האפשרות לרוגע?
מה אם הייתם יודעים שעצם האפשרות שזה אכן כך, יש בה כדי לעזור להבריא ממחלות כרוניות ולצמוח ממצבי משבר בחיים?

שאלות אלו העסיקו גם את אמיר זמורה, וכאדם רציונלי וסקפטי, הוא לא הסתפק באמונה. בעשרים השנה האחרונות חוקר אמיר את הנושא דרך קריאה, לימוד מתוך עולמות הזן בודהיזם, היהדות והמדע, חוויות אישיות, עשרות ראיונות ומאות מטופלים שעוברים חוויה של שחזור הגלגולים הקודמים שלהם. התוצאות של המחקר הזה לא פחות ממפתיעות ומאתגרות. בעיקר בגלל שהן לא סותרות שום חוק טבע או מדע קיים. אבל יותר מזה, בגלל שהן מעניקות משמעות הרבה יותר גדולה לחיים שלנו כאן ועכשיו.

אנחנו שמחים להציג בפניכם את המפגש הקרוב בסדרת המפגשים מעוררי השראה עם מרצים שאורח חייהם והתהליכים שעברו יכולים לעורר בכולנו תהליכי שינוי חיוביים בדרך האישית שלנו.
במפגש הנוכחי, נפגוש את אמיר זמורה, פסיכותרפיסט ויועץ, שיספר לנו בגילוי לב כיצד תובנות אלו עזרו לו להתגבר על מחלה כרונית ולצמוח מתוך חוויית ניצול מיני שעבר בילדותו, למקום בו הוא עוזר כיום לאחרים.
ההרצאה, סיפורו האישי והתובנות יוצאות הדופן של אמיר זמורה יאתגרו את כל מה שחשבתם עד היום על הזמניות שלנו בעולם הזה ותפתח עבורכם כיווני חשיבה חדשים לגבי החיים שלכם שיוכלו להפחית את הסבל, להתמודד עם חוויות כואבות וקשיים ולהיטיב את חייכם
המפגש מיועד לכולם, ללא הבדל דת, גזע, מין, ניסיון, מחלה, מוצא, מקור, העדפה, דעה ולכל מי שרוצה ללמוד ולהתפתח.

המפגש יתקיים ביום חמישי ה 30.3 בשעה 20:30.
עלות ההשתתפות במפגש היא 80 ש”ח (70 ש”ח בלבד בתשלום מראש עד לתאריך ה 25.3 בחצות)
אנא הבטיחו את מקומכם באמצעות רישום בטופס המצורף >>>>>>

על המרצה:
אמיר זמורה MA, הלך רוח.
חוקר במשך חיים רבים את נושא הישארות הנשמה.

פסיכותרפיסט, משמש הפסיכותרפיסט של “דרך הבטן” – המרכז לבריאות מערכת העיכול. שימש יו”ר העמותה הישראלית לפסיכותרפיה טרנספרסונלית. לומד, מלמד ומתרגל מדיטציה מזה כ-20 שנה. כמשכין שלום הוא משלב כלים טיפוליים ומדיטטיביים בעולם העסקים והניהול. מעביר סדנאות גופנפש שמעלות חולים על מסלול הבראה, ומכשיר מנחים לקשיבות – מיינדפולנס, למערכות חינוך מטעם עמותת אחי שהוא שותף להקמתה.
מחבר רב המכר “אני במתנה” – ספר מדיטציה להורים ולילדים, וקובץ השירים “שירי נשימה”.

אתם מוזמנים לצפות בסרטון קצר של שיחה מעוררת השראה עם אמיר זמורה.

[contact-form-7 id=”637″ title=”הזמנה למפגש מעורר השראה”]