חגיגה של חיבור לאהבה עצמית, דרך מדיטציה, מגע, תנועה ושירה מרפאת

עכשיו טוב מזמינים אתכם להתחבר לתדר של אהבה עצמית, לחוות חיבור מיוחד ועוצמתי אל עצמך ואל האחר.

• מה זה אומר לאהוב את עצמי?
• האם אהבה עצמית אפשרית לי כאן ועכשיו?
• איך מגיעים לשם?

נחקור את השאלות האלה ונגלה שאפשר להרפות לתוך אהבה עצמית, דרך תרגילים של תנועה ומדיטציה, בהנחייתה של רותי שמיר.

מתוך תדר האהבה שנוצר בחלל המשותף, נבחר לנו פרטנר עם נוכחות נעימה לנו (או שנביא אותו.ה מהבית 😉 ) ונעניק אחד לשני טיפול במגע, עם הנוכחות המיוחדת והעוצמה שמעניקה לנו האהבה העצמית.
* אין צורך בידע קודם בטיפול במגע – הטיפול הוא אינטואיטיבי ומתבסס על נוכחות ואהבה.

המפגש יתקיים במוצאי שבת ה 12.5.18 בשעה 20:30.בסטודיו בגבעת עדה
כרטיסים מוזלים ב 70 ש”ח ל 10 הרוכשים הראשונים.
ההרשמה בטופס המצורף >>>>>>

*המרחב אינטימי ולכן מספר המשתתפים בסדנה מוגבל מהרו להירשם!*


על המנחה

רותי שמיר – מלווה תהליכים של אהבה עצמית דרך הגוף, תהליכי גוף-נפש-אנרגיה- תודעה. דרך כלים של גוף, אנרגיה ושירה מרפאת, מחזירה אנשים הביתה אל העצמי השלם. חוקרת ומלמדת קבלה ואהבה עצמית, מגע, אינטימיות ומיניות ואת הקשרים ביניהם. מאמינה בכוחו של המגע לרפא ולחבר בין אנשים ליצירת קהילה מאושרת.

[contact-form-7 id=”1666″ title=”הרשמה לסדנה”]

למה אהבה עצמית חשובה?
אהבה עצמית היא ההתחלה של הכל. אנשים שאוהבים את עצמם יכולים להכיל את עצמם ולא משליכים את הרגשות שלהם לכל עבר. הם מכבדים וקשובים לעצמם ולכן גם לסובבים אותם. הם לא כופים על עצמם את רצונות הסביבה, ולא כופים על הסביבה את רצונותיהם. החיבור הפנימי שלהם מדייק להם את הדרך. אנשים שאוהבים את עצמם חיים בשקט פנימי ופנויים לתת אהבה החוצה. אהבה עצמית מחוללת שינוי עצום בעולם. מבחינתי השינוי הכי גדול ומרגש הוא לגדל דור של ילדים שיודעים מה זו אהבה עצמית כי הם רואים את ההורים שלהם קשובים לעצמם, מכבדים את עצמם, אוהבים את עצמם.

למה מגע הוא חשוב?
דרך מגע מתאפשר ריפוי עוצמתי ועם זאת פשוט ונגיש. מגע הוא דבר חיוני, מגע אוהב מרפא, ללא תלות בטכניקה או בידע. כשמישהו מניח עליי יד מתוך אהבה, מתחולל ריפוי. בעולם שלנו מגע נהפך להיות נדיר מדי, כשלמעשה למען הבריאות הנפשית והפיזית שלנו אנו זקוקים להרבה יותר מגע. כשאנשים ידעו שהם יכולים לתת מגע מרפא ואוהב גם בלי ללמוד טיפול במגע, יהיו פתוחים לתת ולקבל מגע בפשטות, נחיה בעולם שמח ובריא יותר.

וכשמישהו מתחבר לאהבה עצמית- ואז נותן ומקבל מגע- נוצר תדר חזק של שקט ואהבה, יש אפשרות לאהבה לרטוט דרך המגע אל גוף המקבל, ובחזרה אל הנותן, יש חלל פנוי מדרמות רגשיות ופחדים שלתוכו יכול להכנס תדר חזק של אהבה.

רותי שמיר – מסרים מהגוף


[contact-form-7 id=”1666″ title=”הרשמה לסדנה”]