ליווי תהליך התפתחות אישי המשלב כלים ועקרונות מהפסיכולוגיה החיובית, האימון המשולב ואלמנטים מחכמת המזרח, בתהליך המותאם אישית של מודעות, קבלה עצמית ותרגול שביעות רצון מהקיים ומהאפשרי בחיים.
בסדרת מפגשים אישיים נבנה עבורך מסע מעצים ומניע שיוביל אותך לשינוי תפיסה חיובי ובחירה מודעת בדרך הנכונה לך, נכיר את העוצמות, ההצלחות והדברים החשובים לך ביותר. ונמצא את הכלים שיוכלו להיטיב את חייך ולשפר את ההרגשה הכללית, מצב הרוח והיחסים שלך עם הסובבים אותך .

מה זה גישת עכשיו טוב?

גישת עכשיו טוב היא גישה שפיתחנו ב”עכשיו טוב” מתוך חיבור למידה ותרגול של תהליכים שונים שעברנו ומורכבת משלושה חלקים “פשוט להיות, להכיר בטוב ולהיטיב את הדרך”
פשוט להיות- בכאן ועכשיו, עם הפסגות והעמקים בהקשבה עמוקה לנשימה, לגוף ולחיבור עם הטבע
הפנימי והחיצוני.
להכיר בטוב – לראות ולהוקיר את הטוב הנוכח, לתרגל חשיבה חיובית ולהתחבר לחזקות ולתעצומות האישיות.
להיטיב את הדרך – לבחור את האפשרות של חיים מלאים באהבה עצמית ותשוקה למציאת משמעות והגשמה אישית.

למה כל כך כדאי לך?

האימון (קואוצ’ינג) בגישת “עכשיו טוב” הינו תהליך קצר טווח וממוקד (כ 15-20 מפגשים בלבד) הכולל בתוכו מודל אימוני המשלב עבודה הוויתית של מודעות עצמית, העצמה, חיבור לרגש והכרת העוצמות, הערכים ובניית חזון אישי וכן ליווי של צעדים מעשיים להשגת מטרות אישיות בניית תכנית פעולה וקבלת כלים לשמירה על מוטיבציה גבוהה.
בנוסף האימון יעזור לך להתגבר על מצבי רוח קשים, קשיים חברתיים, אכזבה ותחושת כשלון וללמוד כיצד ניתן לחוות חיים מוצלחים ומהנים בתחושה של מסוגלות וצמיחה אישית ובעקבות כך לייצר תנופה בזוגיות, בעבודה, בקשרים החברתיים ובתחושות הפנימיות.
גם לגבי העלות יש לי בשורה טובה בשבילך: לרגל הפתיחה בסטודיו החדש החלטתי להעניק מחיר מיוחד לראשונים שיצטרפו. וישנה גם אפשרות להנחה נוספת על אימונים בשעות הבוקר למי שזה מתאים. מפגש ההיכרות הוא בחינם וללא כל התחייבות מצידך.

האם זה מתאים לך עכשיו?

במידה ויש לך תחושה/ רצון או אמונה שהחיים שלך יכולים להיות טובים יותר מאיך שהם עכשיו, אז כנראה שזה הזמן הטוב ביותר  להתחיל ליצור את זה עבורך. כי מה שנכון לך זה “עכשיו טוב” במקום “מחר טוב” וזה בדיוק מה שלא כדאי לך לדחות!!!
האימון מיועד לנשים וגברים מעל גיל 21 שרוצים לעצמם חיים טובים יותר ושהסיפור שלהם עוד לא נגמר ; (פרוייקט נקודה פסיק)

מדוע שאני אוכל לעזור לך?

בצעירותי סבלתי שנים רבות מדיכאונות ומשברים עד שהתחלתי לעבור תהליכי מודעות וחשיבה חיובית שהובילו אותי לשינויים חדים באורח חיי. התחברתי לזן מדיטציות ולטרילותרפיה והכרתי את עצמי מחדש. מכאן בחרתי לקחת אח חיי למסלול המחובר לרגש, לערכים ולחזון שלי. יזמתי תנועה חברתית שהפכה לעמותה שאני עומד בראשה, התחלתי להפיק אירועים ואף לקדם את הנושא בתקשורת.
בעזרת הרבה עבודת התפתחות אישית ומורים ומטפלים נפלאים למדתי ליצור איזון פנימי ובחירה מודעת בדרך הנכונה ביותר עבורי, תוך התגברות על פחדים וקשיים בדרך למימוש עצמי. תהליך זה הוביל אותי להיות מאמן אישי/קואוצ’ר ולעזור לאחרים להיות חיוביים יותר ולחיות חיים טובים יותר עכשיו.
התהליך ממוקד וקצר טווח המשלב אלמנטים שונים מאסכולות שונות מהפסיכולוגיה החיובית והקואצ’ינג דרך זן-בודהיזם דמיון מודרך ומיינדפולנס.
אני מזמין אותך לפגישת היכרות ללא כל התחייבות בשביל להרגיש שהבחירה בי לתהליך מתאימה לך.

זיגי – אימון בגישת עכשיו טוב
לתיאום פגישת היכרות ופרטים נוספים 052-3635765 או בדף יצירת קשר

זמני נסיעה מישובים אחרים לקליניקה:
5-10 דקות : מבנימינה וישובי אלונה.
15-20 דקות : פרדס חנה-כרכור, זכרון יעקב, קיסריה, חדרה.
30-35 דקות : נתניה ועמק חפר, חיפה וחוף הכרמל, עפולה.
כשעה נסיעה מתל אביב וגוש דן.

ניתן אף להגיע בקו 36 מתחנת הרכבת בבנימינה (כ 10 דקות נסיעה)

זיגי שחר - פרופיל
[contact-form-7 id=”339″ title=”טופס יצירת קשר 1″]