הקמת הסטודיו עבורנו הוא הגשמה של חזון אישי שהתפתח במשך שנים מתוך תהליכים וטיפולים מיוחדים שעברנו במשך תקופות שונות בחיינו ואנחנו שמחים וגאים לפרגן ולהמליץ על אתרים שיכולים להוביל גם אתכם לקסמים מיוחדים בחייכם האישיים, כל ההמלצות שלנו מבוססות על נסיון והיכרות אישית.

כמו כן אנחנו אומרים המון תודה לכל החברים והחברות הנפלאים שלנו שעזרו, תמכו, כיוונו, שיתפו והאמינו בנו וממשיכים לעשות זאת. אנחנו אוהבים מאד ויודעים שגם לכם ולכן יש חלק נכבד ביצירה שלנו.


טרילותרפיה וטיפול בשיטת ד”ר נאדר – ריקי קלש.
טרילותרפיה הינה שיטת טיפול שפותחה ע”י זן מאסטר ניסים אמון המאזנת נפשית את האדם מהמצוקות בהן הוא נמצא, עוזרת להתגבר על בעיות ומכאובים שצברנו לאורך החיים מגיל ינקות עד היום.
היא מתבססת על ההבנה כי הכאב והסבל שאנו חווים בחיינו הוא פנימי ונובע מחוסר איזון בין ההגיון (הרציונאל) הבא לידי ביטוי במחשבות, לבין הרגש (האמוציונאל) הבא לידי ביטוי ברגשות. הפער והמתח בין מה שצריכים לעשות לבין מה שרוצים לעשות.
ריקי היא מורה ומטפלת נפלאה שעשתה עבורנו קסמים ועזרה לחזון שלנו לצאת לעולם

נורקי- אירועים משני תודעה Nurky-Paradigm Shift Events
‎אירועים מהפכניים הסוללים את הדרך לגן העדן הזמין היום, ע”י השבת האמון בבני האדם ובניית פלטפורמה לחיי שמחה, חופש, חברות ומשמעות.‎
השראה גדולה עבורנו והמון אהבה והערכה לכל הטוב שהם נותנים לכל מי שמגיע אליהם

מפגשים מהלב – דיוויה
מלווה תהליכי מדיטציה, תרפיה,ניקוי גוף מרעלים וגמילה מהתמכרויות, מנחה מפגשים פרטניים בייעוץ אישי ומגע הוליסטי ומוסמכת מטעם אושו היומניברסיטי בהולנד והמומחית מספר 1 בישראל למדיטציית ה AUM . ועבורנו היא מדריכה, אהבה גדולה וכל מפגש איתה ממלא אותנו בהמון המון טוב.

לכוון גבוה – דודו שמאי
מאמן אישי ומנחה סדנאות להעצמה והתפתחות.

דרך האהבה והליכות המלאכים – אביב שיטרית
הליכות המלאכים שהכרנו עוד ב”אשרם בעיר” הן המתנה הגדולה ביותר לדעתנו שתוכלו לתת לעצמכם, תרגול וחווית ריפוי עוצמתית של אהבה ומגע קשוב ללא תנאי

פסיכולוגיה חיובית – טל בן שחר
המרצה בנושאי הפסיכולוגיה החיובית וכותב רב המכר “באושר ובאושר”  שמלמד שאושר הוא לא משהו רחוק ונשגב אלא שביכולתנו ללמוד ולתרגל כיצד לחוש אותו בחיינו כאן ועכשיו.

להיות האינסוף שאני – מיטל גבע
אשת ריפוי ואור, מנחה, מטפלת, מורה ומטפלת מוסמכת בתטא הילינג מטעם בי”ס העולמי של וויאנה סטייבל. מטפלת ומורה מוסמכת לאקסס בארס. ופשוט קוסמת שגם מלמדת וחולקת עם אחרים את הידע הנפלא והטוב הגדול שלה.

דרך הבטן
זה אמנם מרכז שעוסק בבריאות מערכת העיכול אך מהיכרותנו האישית איתם מדובר בכל כך הרבה מעבר לכך. הנתינה והידע שהם מעניקים יכול להביא בריאות לכל הגוף והנפש ובעקבות כך גם הרבה טוב למערכת העיכול, האימון התזונתי התמיכה והטיפול המשלים המשלב פסיכותרפיה עם חכמת המזרח יפחית את הסבל ויכניס המון טוב לכל מי שצריך.

לצחוק את החיים – לני רביץ
מורה נפלא לאופטימיות וחשיבה חיובית שלימד אותי את היכולת לבחור בטוב, ממעמקי נפשי הוא הוביל אותי לאמץ את החשיבה החיובית ולהפחית את הסבל בחיי, הצחוק המשוחרר והמדבק שלו והחיוך הגדול הם אור גדול בחיי כל מי שמכיר אותו.